Juuse Saros

Juuse Saros

Juuse Saros: Ottelut 2022-2023 runkosarja

Kausi 2022-2023
Pvm
Ottelu
LV
T
PM
TP-%
AIKA
13.04
24
21
3
87,5 %
62:44
10.04
44
42
2
95,5 %
64:54
08.04
38
36
2
94,7 %
57:52
06.04
33
33
0
100,0 %
60:00
03.04
26
21
5
80,8 %
60:00
01.04
22
21
1
95,5 %
60:00
30.03
45
43
2
95,6 %
59:22
28.03
36
35
1
97,2 %
60:00
25.03
39
32
7
82,1 %
59:50
23.03
28
27
1
96,4 %
65:00
21.03
31
28
3
90,3 %
59:58
19.03
29
26
3
89,7 %
50:51
18.03
34
31
3
91,2 %
60:55
16.03
21
19
2
90,5 %
57:37
14.03
29
22
1
96,6 %
60:00
12.03
37
33
4
89,2 %
61:12
09.03
42
39
3
92,9 %
55:22
06.03
29
26
3
89,7 %
65:00
04.03
28
27
1
96,4 %
59:09
28.02
33
31
2
93,9 %
58:37
26.02
27
25
2
92,6 %
60:00
23.02
24
22
2
91,7 %
60:00
21.02
39
35
4
89,7 %
64:39
19.02
35
31
4
88,6 %
58:57
16.02
30
25
5
83,3 %
60:00
11.02
24
23
1
95,8 %
60:11
07.02
29
25
4
86,2 %
57:41
26.01
39
35
4
89,7 %
60:00
24.01
33
32
1
97,0 %
59:52
21.01
34
31
3
91,2 %
60:00
19.01
33
28
5
84,8 %
60:00
16.01
39
38
1
97,4 %
60:00
14.01
33
28
5
84,8 %
57:32
11.01
35
33
2
94,3 %
58:49
09.01
38
38
0
100,0 %
60:00
05.01
67
64
3
95,5 %
60:00
03.01
27
24
3
88,9 %
59:55
30.12
27
26
1
96,3 %
60:00
27.12
33
30
3
90,9 %
59:23
23.12
46
43
3
93,5 %
64:07
21.12
39
37
2
94,9 %
60:00
19.12
33
30
3
90,9 %
62:12
17.12
29
27
2
93,1 %
59:02
15.12
41
39
2
95,1 %
63:31
12.12
24
23
1
95,8 %
62:23
10.12
33
30
3
90,9 %
59:28
08.12
33
27
5
84,8 %
57:46
01.12
28
25
3
89,3 %
60:24
29.11
35
34
1
97,1 %
63:50
21.11
27
24
3
88,9 %
65:00
19.11
39
36
3
92,3 %
62:36
17.11
33
29
4
87,9 %
60:00
15.11
33
32
1
97,0 %
60:00
12.11
35
34
1
97,1 %
60:00
08.11
6
2
4
33,3 %
16:25
05.11
45
42
3
93,3 %
65:00
01.11
36
30
6
83,3 %
58:50
29.10
34
32
2
94,1 %
57:32
27.10
35
33
2
94,3 %
60:00
22.10
25
22
3
88,0 %
56:32
18.10
35
32
3
91,4 %
64:51
15.10
21
17
4
81,0 %
56:55
13.10
29
25
4
86,2 %
58:13
07.10
31
30
1
96,8 %
60:00