Voitot
0
Tappiot
1
JA-tappiot
0
Torj-%
81,8
PM/ottelu
5,02
Nollapelit
0

Kauden tilastot

Ottelut
3
Aloitukset
1
Laukaukset
33
Torjunnat
27
Päästetyt maalit
6
Torjunta-%
81,8
PM/ottelu
5,02
Jäähyminuutit
0
2018-2019 runkosarja

Uran tilastot

Ottelut
368
Voitot
158
Torjunta-%
90,4
PM/ottelu
2,70
Nollapelit
18
Runkosarjan yhteistilastot · kausikohtaiset erittelyt alempana
Pvm
Ottelu
LV
T
PM
TP%
AIKA
21.11
vs COL
3
-
1
66,7 %
17:13
13.11
vs TOR
19
-
4
78,9 %
24:33
13.10
@ OTT
11
-
1
90,9 %
29:59

NHL-tarina

Katso tarina
  1. Siirto 2017

    Tampa Bay Lightning

  2. Nollapeli! 2017

    torjuntaa vs PHI

  3. Nollapeli! 2017

    torjuntaa vs COL

  4. Nollapeli! 2017

    torjuntaa vs CAR

27 merkittävää uravaihetta

Kausikohtaiset tilastot

Runkosarja

Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
2018-2019
LAK
3
5,02
0
0
33
27
6
0
2017-2018
TBL
8
3,76
0
3
217
190
27
0
2016-2017
TBL, LAK
60
91,5
2,18
7
30
1414
1294
120
0
2015-2016
LAK
1
3,85
0
1
28
24
4
0
2013-2014
MTL
24
2,51
1
10
615
559
56
6
2012-2013
MTL
13
2,28
1
8
273
248
25
0
2011-2012
MTL
17
2,55
0
5
508
464
44
12
2010-2011
COL
45
3,20
1
15
1234
1104
130
6
2009-2010
COL
15
2,64
1
5
386
354
32
2008-2009
COL
56
2,86
2
20
1531
1377
154
2007-2008
COL
35
2,57
0
16
849
767
82
2006-2007
COL
57
2,68
3
31
1499
1356
143
2005-2006
COL
34
2,86
2
14
864
778
86
Yhteensä
368
90,4
2,70
18
158
9451
8542
909
20

Play-offit

Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
2014
MTL
1
62,5
9,00
0
0
8
5
3
0
2013
MTL
2
77,4
6,72
0
0
31
24
7
0
2010
COL
1
75,0
6,72
0
0
4
3
1
2008
COL
3
90,8
3,35
0
0
65
59
6
Yhteensä
7
84,3
5,13
0
0
108
91
17
0

Ura NHL:n ulkopuolella

Seurajoukkueet

Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2018-2019
AHL
Ontario Reign
27
7
89,0
3,73
1
2017-2018
AHL
Syracuse Crunch
2
0
88,7
2,95
0
2015-2016
AHL
Ontario Reign
60
42
93,2
1,75
9
2015-2016
AHL · pudotuspelit
Ontario Reign
13
7
90,4
2,18
0
2014-2015
AHL
St. John's IceCaps
19
0
88,8
3,55
0
2004-2005
AHL
Hershey
59
29
91,9
2,65
5
2003-2004
AHL
Hershey
46
17
91,6
2,80
3
2002-2003
AHL
Hershey
28
10
91,1
2,66
2
2002-2003
AHL · pudotuspelit
Hershey
1
0
33,3
20,81
0
2001-2002
OHL
St. Michael's
42
26
92,2
2,29
2
2001-2002
OHL · pudotuspelit
St. Michael's
12
5
89,8
3,29
1
2000-2001
OHL
St. Michael's
37
17
–
2,86
3
2000-2001
OHL · pudotuspelit
St. Michael's
11
6
–
2,51
1
1999-2000
OHL
St. Michael's
34
6
–
4,01
1

Maajoukkue

Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2013-2014
Olympialaiset
Slovakia
1
0
75,0
4,53
–
2009-2010
MM-kisat
Slovakia
6
2
91,3
2,76
149
2007-2008
MM-kisat
Slovakia
1
0
–
3,03
0
2005-2006
Olympialaiset
Slovakia
3
2
–
2,01
0
2001-2002
Nuorten MM-kisat
Slovakia
4
–
–
3,11
1
2000-2001
Nuorten MM-kisat
Slovakia
4
–
–
4,01
0
1999-2000
U18 MM-kisat
Slovakia
5
–
–
3,13
0
Lähde: NHL. Alempien sarjojen tilastot ovat osin puutteellisia.