Voitot
1
Tappiot
4
JA-tappiot
0
Torj-%
85,9
PM/ottelu
4,27
Nollapelit
0

Kauden tilastot

Ottelut
7
Aloitukset
6
Laukaukset
184
Torjunnat
158
Päästetyt maalit
26
Torjunta-%
85,9
PM/ottelu
4,27
Jäähyminuutit
0
2018-2019 runkosarja

Uran tilastot

Ottelut
257
Voitot
105
Torjunta-%
91,0
PM/ottelu
2,71
Nollapelit
11
Runkosarjan yhteistilastot · kausikohtaiset erittelyt alempana
Pvm
Ottelu
LV
T
PM
TP%
AIKA
03.01
vs CAR
28
-
5
82,1 %
57:25
01.01
@ NSH
30
-
4
86,7 %
59:23
31.12
@ CAR
23
-
0
100,0 %
36:15
27.12
@ TBL
37
-
6
83,8 %
60:18
23.12
@ NYR
34
-
2
94,1 %
64:46

NHL-tarina

Katso tarina
  1. Nollapeli! 2015

    torjuntaa vs WPG

  2. Nollapeli! 2015

    torjuntaa vs CHI

  3. Nollapeli! 2015

    torjuntaa vs FLA

  4. Siirto 2015

    Philadelphia Flyers

22 merkittävää uravaihetta

Kausikohtaiset tilastot

Runkosarja

Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
2018-2019
PHI
7
4,27
0
1
184
158
26
0
2017-2018
PHI
22
2,60
1
9
530
485
45
0
2016-2017
PHI
28
2,82
0
11
586
522
64
0
2015-2016
PHI
32
2,27
3
18
908
839
69
2
2014-2015
NYI, BUF
32
91,4
2,98
0
7
1067
975
92
0
2013-2014
BUF, WSH
15
92,1
2,78
0
4
517
476
41
0
2012-2013
WSH
13
2,74
0
4
367
334
33
0
2011-2012
WSH
38
2,82
3
13
976
881
95
2
2010-2011
WSH
48
2,45
4
27
1283
1173
110
0
2009-2010
WSH
17
2,75
0
9
464
424
40
2008-2009
WSH
5
3,00
0
2
102
91
11
Yhteensä
257
91,0
2,71
11
105
6984
6358
626
6

Play-offit

Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
2018
PHI
3
84,7
4,40
0
1
72
61
11
0
2016
PHI
3
98,1
0,67
1
2
105
103
2
0
2015
NYI
1
100,0
0,00
0
0
6
6
0
0
2011
WSH
9
91,2
2,34
1
4
261
238
23
0
Yhteensä
16
91,9
2,32
2
7
444
408
36
0

Ura NHL:n ulkopuolella

Seurajoukkueet

Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2018-2019
AHL
Lehigh Valley Phantoms
1
1
91,2
3,00
0
2013-2014
AHL
Hershey
1
1
89,2
4,02
0
2012-2013
CzRep
Sparta
24
–
–
2,46
1
2009-2010
AHL
Hershey
22
15
91,9
2,24
1
2009-2010
AHL · pudotuspelit
Hershey
18
14
92,0
2,07
1
2008-2009
AHL
Hershey
17
9
91,0
2,70
1
2008-2009
AHL · pudotuspelit
Hershey
22
16
93,2
1,92
4
2008-2009
ECHL
South Carolina
13
6
91,8
2,28
2
2007-2008
OHL
Plymouth
10
5
92,8
2,60
0
2007-2008
OHL
Windsor
8
6
91,8
2,12
0
2007-2008
OHL · pudotuspelit
Oshawa
9
7
93,2
2,48
0
2007-2008
OHL
Oshawa
15
6
89,8
4,05
0
2006-2007
OHL
Plymouth
41
26
93,2
2,32
4
2006-2007
OHL · pudotuspelit
Plymouth
18
14
93,0
2,44
0
2006-2007
M-Cup · pudotuspelit
Plymouth
5
2
–
3,02
0
2005-2006
CzRep-Jr.
Sparta Jr.
42
–
–
1,96
5
2005-2006
CzRep-Jr. · pudotuspelit
Sparta Jr.
3
–
–
3,02
0
2004-2005
CzR-U17
Sparta U17
20
–
–
2,50
3
2004-2005
CzR-U17 · pudotuspelit
Sparta U17
8
–
–
2,12
0
2004-2005
CzRep-Jr.
Sparta Jr.
10
–
–
2,40
1
2003-2004
CzR-U17
Sparta U17
55
–
–
1,84
5
2003-2004
CzR-U17 · pudotuspelit
Sparta U17
3
–
–
4,33
0

Maajoukkue

Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2016-2017
World Cup
Tšekki
1
0
88,0
6,00
0
2007-2008
Nuorten MM-kisat
Tšekki
4
2
91,0
2,50
0
Lähde: NHL. Alempien sarjojen tilastot ovat osin puutteellisia.