Voitot
5
Tappiot
0
JA-tappiot
0
Torj-%
94,8
PM/ottelu
1,27
Nollapelit
0

Kauden tilastot

Ottelut
5
Aloitukset
5
Laukaukset
116
Torjunnat
110
Päästetyt maalit
6
Torjunta-%
94,8
PM/ottelu
1,27
Jäähyminuutit
0
2026-2027 runkosarja

Uran tilastot

Ottelut
345
Voitot
196
Torjunta-%
91,4
PM/ottelu
2,55
Nollapelit
15
Runkosarjan yhteistilastot · kausikohtaiset erittelyt alempana
Pvm
Ottelu
LV
T
PM
TP%
AIKA
12.10
@ NJD
30
29
1
96,7 %
60:00
10.10
vs NSH
18
16
2
88,9 %
63:43
08.10
vs PHI
29
28
1
96,6 %
60:00
05.10
@ BOS
10
10
0
100,0 %
40:00
03.10
@ TOR
29
27
2
93,1 %
60:00

NHL-tarina

Katso tarina
  1. Nollapeli! 2026

    23 torjuntaa vs NYI

  2. Nollapeli! 2026

    23 torjuntaa vs ANA

  3. Nollapeli! 2025

    24 torjuntaa vs PIT

  4. Nollapeli! 2025

    29 torjuntaa vs TOR

35 merkittävää uravaihetta

Kausikohtaiset tilastot

Runkosarja

Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
OTT
5
94,8
1,27
0
5
116
110
6
0
OTT
49
89,1
2,73
3
28
1198
1067
131
2
OTT
44
91,0
2,72
4
25
1229
1118
112
0
BOS
40
2,57
2
22
1207
1105
103
2
BOS
49
1,89
2
40
1457
1366
91
2
BOS
41
2,45
1
26
1140
1045
95
4
BUF
20
2,63
0
9
591
542
49
0
2019-2020
BUF
34
2,69
1
17
1066
975
91
4
2018-2019
BUF
37
3,11
2
15
1146
1037
109
0
2017-2018
BUF
5
2,00
0
1
123
115
8
0
2016-2017
BUF
1
3,06
0
0
36
33
3
0
2015-2016
BUF
20
2,60
0
8
565
516
49
0
Yhteensä
345
91,4
2,55
15
196
9874
9027
847
14

Play-offit

Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
OTT
4
93,2
2,03
0
0
133
124
9
0
OTT
6
88,0
2,84
1
2
150
132
18
0
BOS
2
88,6
3,90
0
0
44
39
5
0
BOS
6
89,6
3,34
0
3
192
172
20
10
BOS
2
86,0
4,16
0
0
57
49
8
0
Yhteensä
20
89,6
3,00
1
5
576
516
60
10

Ura NHL:n ulkopuolella

Seurajoukkueet

Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2017-2018
AHL
Rochester Americans
44
21
92,2
2,44
2
2017-2018
AHL · pudotuspelit
Rochester Americans
3
0
80,0
5,50
0
2016-2017
AHL
Rochester Americans
55
26
90,9
2,87
1
2015-2016
AHL
Rochester Americans
28
10
90,2
3,41
0
2014-2015
SHL
MoDo Hockey
35
12
90,5
3,12
1
2014-2015
SHL · pudotuspelit
MoDo Hockey
4
4
98,0
0,50
2
2013-2014
SHL
MODO
35
17
–
2,08
3
2013-2014
SHL · pudotuspelit
MODO
2
0
–
4,24
0
2012-2013
Swe-Jr.
MODO Jr.
23
18
–
2,04
2
2012-2013
Swe-Jr. · pudotuspelit
MODO Jr.
5
4
–
1,39
–
2012-2013
HockeyAllsvenskan
Mora
6
4
–
2,10
0
2012-2013
SHL
MODO
6
3
–
2,07
0
2012-2013
SHL · pudotuspelit
MODO
2
1
–
1,47
0
2011-2012
Swe-Jr.
MODO Jr.
25
–
–
2,76
1
2011-2012
Swe-Jr. · pudotuspelit
MODO Jr.
5
–
–
2,24
1
2011-2012
SHL
MODO
3
–
–
3,24
0
2010-2011
Swe-U18
MODO U18
24
–
–
2,20
5
2010-2011
Swe-U18 · pudotuspelit
MODO U18
2
–
–
3,49
0
2010-2011
Swe-Jr.
MODO Jr.
1
–
–
2,00
0
2009-2010
Swe-U18
Kramfors U18
2
–
–
5,50
0
2009-2010
Swe-U18
MODO U18
8
–
–
3,22
1
2009-2010
Swe-U18 · pudotuspelit
MODO U18
2
–
–
3,50
0
2008-2009
Swe-U18
Kramfors U18
14
–
–
3,93
0

Maajoukkue

Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2024-2025
4 Nations Face-Off
Ruotsi
1
0
88,2
2,88
0
2021-2022
MM-kisat
Ruotsi
3
1
92,0
2,26
1
Lähde: NHL. Alempien sarjojen tilastot ovat osin puutteellisia.