Kauden tilastot

Ottelut
25
Aloitukset
24
Laukaukset
671
Torjunnat
598
Päästetyt maalit
73
Torjunta-%
89,1
PM/ottelu
3,09
Jäähyminuutit
14
2025-2026 runkosarja

Uran tilastot

Ottelut
829
Voitot
410
Torjunta-%
91,0
PM/ottelu
2,51
Nollapelit
65
Runkosarjan yhteistilastot · kausikohtaiset erittelyt alempana
Pvm
Ottelu
LV
T
PM
TP%
AIKA
13.04
@ FLA
16
14
3
81,3 %
58:17
04.04
vs DET
33
31
1
97,0 %
59:45
18.03
vs NJD
39
33
6
84,6 %
60:00
10.03
vs CGY
21
-
0
100,0 %
59:44
07.03
@ NJD
34
29
5
85,3 %
57:35

NHL-tarina

Katso tarina
  1. Nollapeli! 2026

    torjuntaa vs CGY

  2. Nollapeli! 2025

    23 torjuntaa vs VAN

  3. Nollapeli! 2025

    34 torjuntaa vs NSH

  4. Nollapeli! 2024

    24 torjuntaa vs SEA

62 merkittävää uravaihetta

Kausikohtaiset tilastot

Runkosarja

Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
NYR
25
89,1
3,09
2
6
671
598
73
14
NYR
24
89,3
3,17
3
11
657
587
70
2
NYR
27
2,62
2
18
771
702
69
8
VGK, LAK
41
88,2
3,41
2
16
1080
953
127
4
LAK
46
2,59
2
23
1284
1170
116
6
LAK
22
2,86
2
11
566
508
58
0
2019-2020
LAK
42
2,79
1
16
1224
1107
117
0
2018-2019
LAK
46
3,38
2
16
1329
1180
149
6
2017-2018
LAK
64
2,40
5
33
1867
1720
147
10
2016-2017
LAK
17
2,26
2
8
421
386
35
2
2015-2016
LAK
68
2,22
5
40
1820
1671
149
10
2014-2015
LAK
72
2,24
6
36
1896
1740
156
18
2013-2014
LAK
49
2,07
6
27
1183
1083
100
2
2012-2013
LAK
37
2,45
1
18
889
802
87
2
2011-2012
LAK
69
1,95
10
35
1863
1730
133
6
2010-2011
LAK
61
2,24
6
35
1631
1497
134
0
2009-2010
LAK
72
2,54
4
39
1927
1747
180
2008-2009
LAK
44
2,48
4
21
1200
1097
103
2007-2008
LAK
3
3,84
0
1
62
53
9
Yhteensä
829
91,0
2,51
65
410
22341
20329
2012
92

Play-offit

Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
LAK
7
90,4
3,43
1
3
228
206
22
0
2018
LAK
4
94,7
1,55
0
0
131
124
7
0
2016
LAK
5
88,6
3,04
0
1
132
117
15
0
2014
LAK
26
91,1
2,58
2
16
774
705
69
4
2013
LAK
18
93,4
1,86
3
9
518
484
34
14
2012
LAK
20
94,6
1,41
3
16
538
509
29
0
2011
LAK
6
91,3
3,16
1
2
229
209
20
0
2010
LAK
6
88,4
3,50
0
2
181
160
21
Yhteensä
92
92,1
2,31
10
49
2731
2514
217
18

Ura NHL:n ulkopuolella

Seurajoukkueet

Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2008-2009
AHL
Manchester
14
6
92,0
2,68
0
2007-2008
AHL
Manchester
19
11
92,2
2,32
3
2007-2008
AHL · pudotuspelit
Manchester
1
0
97,4
1,02
0
2007-2008
ECHL
Reading
38
23
90,5
2,79
1
2006-2007
H-East
Massachusetts
37
19
–
2,16
3
2005-2006
H-East
Massachusetts
17
4
–
2,98
0
2004-2005
High-CT
Avon Old Farms
27
25
95,3
1,14
9
2003-2004
High-CT
Avon Old Farms
21
20
–
1,71
2
2002-2003
High-CT
Avon Old Farms
13
8
–
2,92
0

Maajoukkue

Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2016-2017
World Cup
USA
2
0
86,3
3,56
0
2013-2014
Olympialaiset
USA
5
–
92,3
2,17
0
Lähde: NHL. Alempien sarjojen tilastot ovat osin puutteellisia.