Kauden pisteet

Ottelut
19
Laukaukset
31
Laukaus-%
6,5 %
YV-pisteet
1
AV-pisteet
0
Voittomaalit
1
Jäähyminuutit
0
2021-2022 runkosarja

Uran tilastot

Ottelut
869
Maalit
296
Syötöt
263
Pisteet
559
Runkosarjan yhteispisteet · kausikohtaiset erittelyt alempana
Pvm
Ottelu
M
S
P
+/-
AIKA
LKA
15.01
vs TOR
0
0
0
0
13:42
1
13.01
vs SEA
0
0
0
0
11:25
1
22.11
vs VGK
0
0
0
+1
10:43
2
20.11
@ DAL
0
0
0
-1
16:34
3
18.11
vs SJS
0
0
0
0
13:05
1

NHL-tarina

Katso tarina
  1. Siirto 2021

    St. Louis Blues

  2. Hattutemppu! 2019

    3+1 vs NYR

  3. 4 maalia! 2019

    4+0 vs NYI

  4. Siirto 2019

    Edmonton Oilers

27 merkittävää uravaihetta

Maalikartta

Suurenna
Tip In goal vs SJS, 2nd 11:42 Tip In goal vs LAK, 3rd 0:38
Ranne / veto / muu Lämäri Ohjaus Rystylaukaus

Kausikohtaiset tilastot

Runkosarja

Kausi
O
M
S
P
P/O
+/-
L
L-%
JM
AIKA
STL
19
2
2
4
0,21
-1
31
6,5
0
11:58
EDM
29
5
5
10
0,34
-2
51
9,8
11
12:07
2019-2020
EDM
55
19
12
31
0,56
-20
112
17,0
12
16:19
2018-2019
CGY
63
7
12
19
0,30
-5
141
5,0
28
14:58
2017-2018
VGK
71
25
19
44
0,62
-11
202
12,4
24
17:11
2016-2017
NSH
70
23
18
41
0,59
-10
202
11,4
35
17:42
2015-2016
NSH
82
31
27
58
0,71
27
268
11,6
65
19:05
2014-2015
NSH
67
23
14
37
0,55
12
221
10,4
57
18:06
2013-2014
PIT
59
27
34
61
1,03
15
238
11,3
55
18:27
2012-2013
PIT
40
21
15
36
0,90
5
136
15,4
26
17:29
2011-2012
PIT
80
40
41
81
1,01
6
329
12,2
87
19:09
2010-2011
PIT, DAL
79
22
23
45
0,57
7
212
10,4
66
17:30
2009-2010
DAL
78
27
28
55
-5
200
13,5
64
18:12
2008-2009
DAL
77
24
13
37
-11
171
14,0
51
15:53
Yhteensä
869
296
263
559
0,64
7
2514
11,8
581

Play-offit

Kausi
O
M
S
P
P/O
+/-
L
L-%
JM
AIKA
EDM
2
0
0
0
0,00
-1
3
0,0
0
10:23
2020
EDM
4
2
1
3
0,75
3
11
18,2
0
12:48
2019
CGY
4
0
0
0
0,00
-3
7
0,0
0
13:49
2018
VGK
20
6
5
11
0,55
0
64
9,4
12
17:06
2017
NSH
22
6
3
9
0,41
-8
67
9,0
14
17:55
2016
NSH
14
4
4
8
0,57
1
47
8,5
8
21:30
2015
NSH
6
4
1
5
0,83
0
25
16,0
8
20:38
2014
PIT
13
2
2
4
0,31
2
49
4,1
24
18:27
2013
PIT
13
6
4
10
0,77
-3
51
11,8
8
17:43
2012
PIT
5
2
4
6
1,20
-3
28
7,1
12
19:50
2011
PIT
7
1
1
2
-1
20
5,0
6
17:26
Yhteensä
110
33
25
58
0,53
-13
372
8,9
92

Ura NHL:n ulkopuolella

Seurajoukkueet

Kausi
Sarja
Joukkue
O
M
S
P
+/-
JM
2021-2022
AHL
Springfield Thunderbirds
28
14
12
26
-1
10
2021-2022
AHL · pudotuspelit
Springfield Thunderbirds
17
4
8
12
-2
10
2008-2009
AHL
Manitoba
5
4
1
5
4
2
2007-2008
AHL
Iowa
62
18
19
37
1
63
2006-2007
OHL
Plymouth
45
27
38
65
28
94
2006-2007
OHL · pudotuspelit
Plymouth
20
13
12
25
7
54
2006-2007
M-Cup · pudotuspelit
Plymouth
5
5
1
6
–
42
2005-2006
OHL
Plymouth
66
21
37
58
1
109
2005-2006
OHL · pudotuspelit
Plymouth
13
9
7
16
5
33
2004-2005
OHL
Plymouth
67
18
26
44
-5
32
2004-2005
OHL · pudotuspelit
Plymouth
4
1
1
2
0
6
2003-2004
OPJHL
Bowmanville
43
28
27
55
–
–
2003-2004
OHL
Plymouth
9
2
4
6
–
0
2003-2004
OJHL · pudotuspelit
Bowmanville Eagles
15
12
3
15
–
22
2002-2003
ETAMMHL
Whitby Wildcats Minor Midget AAA
47
18
23
41
0
47

Maajoukkue

Kausi
Sarja
Joukkue
O
M
S
P
+/-
JM
2010-2011
MM-kisat
Kanada
6
2
3
5
3
10
2008-2009
MM-kisat
Kanada
3
1
2
3
–
2
2006-2007
Nuorten MM-kisat
Kanada
6
0
0
0
–
8
2004-2005
U18 MM-kisat
Kanada
6
1
1
2
–
6
Lähde: NHL. Alempien sarjojen tilastot ovat osin puutteellisia.

Erittelyt

Tilanteittain

Tilanne
M
S
P
Tasakentällisin
1
1
2
Ylivoima
1
1
2
Alivoima
0
0
0

Vastustajittain

Vastustaja
O
M
S
P
P/O
—
19
2
2
4
0,21
Kaikki vastustajat →