Voitot
2
Tappiot
1
JA-tappiot
0
Torj-%
89,6
PM/ottelu
2,65
Nollapelit
0

Kauden tilastot

Ottelut
3
Aloitukset
3
Laukaukset
77
Torjunnat
69
Päästetyt maalit
8
Torjunta-%
89,6
PM/ottelu
2,65
Jäähyminuutit
0
2026-2027 runkosarja

Uran tilastot

Ottelut
500
Voitot
227
Torjunta-%
90,7
PM/ottelu
2,75
Nollapelit
29
Runkosarjan yhteistilastot · kausikohtaiset erittelyt alempana
Pvm
Ottelu
LV
T
PM
TP%
AIKA
10.10
vs VAN
21
20
1
95,2 %
60:00
06.10
vs UTA
31
26
5
83,9 %
57:29
01.10
vs PHI
25
23
2
92,0 %
63:23

NHL-tarina

Katso tarina
  1. Nollapeli! 2025

    42 torjuntaa vs BUF

  2. Nollapeli! 2025

    34 torjuntaa vs MTL

  3. Nollapeli! 2025

    24 torjuntaa vs PHI

  4. Nollapeli! 2024

    31 torjuntaa vs EDM

45 merkittävää uravaihetta

Kausikohtaiset tilastot

Runkosarja

Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
NJD
3
89,6
2,65
0
2
77
69
8
0
NJD
37
90,4
2,74
1
17
1031
932
100
0
NJD
31
90,8
2,66
4
13
819
744
77
0
NJD, MTL
34
89,5
3,44
0
12
1087
973
114
4
MTL
42
3,55
1
15
1335
1190
145
2
MTL
35
3,30
2
9
1123
1016
107
2
MTL
29
2,68
0
11
817
741
76
2
2019-2020
STL
24
2,15
2
12
655
607
48
0
2018-2019
STL
46
2,83
3
19
1277
1156
121
0
2017-2018
STL
59
2,75
1
27
1614
1462
152
0
2016-2017
STL
61
2,42
4
33
1620
1482
138
6
2015-2016
STL
47
2,35
6
26
1260
1159
101
0
2014-2015
STL
37
2,28
4
22
909
830
79
2
2012-2013
STL
15
2,46
1
9
346
313
33
0
Yhteensä
500
90,7
2,75
29
227
13970
12671
1299
14

Play-offit

Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
2020
STL
5
93,5
1,89
0
2
138
129
9
2
2019
STL
1
75,0
2,45
0
0
4
3
1
0
2017
STL
11
93,5
1,96
0
6
336
314
22
0
2016
STL
5
89,7
2,48
0
1
68
61
7
0
2015
STL
6
90,4
2,20
0
2
125
113
12
0
2012
STL
1
0,0
0,00
0
0
0
0
0
0
Yhteensä
29
92,4
2,06
0
11
671
620
51
2

Ura NHL:n ulkopuolella

Seurajoukkueet

Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2013-2014
AHL
Chicago
52
33
92,8
2,03
7
2013-2014
AHL · pudotuspelit
Chicago
9
3
87,9
3,29
1
2012-2013
AHL
Peoria
35
13
90,4
2,89
2
2011-2012
AHL
Peoria
38
13
91,5
2,93
1
2010-2011
AHL
Peoria
47
25
91,7
2,52
6
2010-2011
AHL · pudotuspelit
Peoria
3
0
88,8
3,80
0
2009-2010
QMJHL
Montreal
23
11
91,2
2,66
1
2009-2010
QMJHL
Drummondville
22
18
93,3
1,75
3
2009-2010
QMJHL · pudotuspelit
Drummondville
14
9
89,9
2,43
1
2008-2009
QMJHL
Montreal
53
28
91,6
2,86
3
2008-2009
QMJHL · pudotuspelit
Montreal
10
4
89,7
3,59
1
2007-2008
QMJHL
St. John's
30
9
90,1
3,14
2
2007-2008
QMJHL · pudotuspelit
St. John's
4
2
85,5
3,74
0
2006-2007
NBPEIMMHL
Fredericton Caps Midget AAA
22
–
92,1
2,11
–
2006-2007
NBPEIMU18HL · pudotuspelit
Fredericton Caps
14
–
92,9
1,90
–
2005-2006
NBPEIMMHL
Fredericton Caps Midget AAA
17
–
89,3
2,69
–

Maajoukkue

Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2009-2010
Nuorten MM-kisat
Kanada
5
4
90,2
2,06
2
2007-2008
U18 MM-kisat
Kanada
7
6
–
1,43
2
Lähde: NHL. Alempien sarjojen tilastot ovat osin puutteellisia.