Kauden tilastot
- Ottelut
- 30
- Aloitukset
- 29
- Laukaukset
- 812
- Torjunnat
- 717
- Päästetyt maalit
- 95
- Torjunta-%
- 88,3
- PM/ottelu
- 3,40
- Jäähyminuutit
- 0
Uran tilastot
- Ottelut
- 274
- Voitot
- 108
- Torjunta-%
- 90,0
- PM/ottelu
- 3,22
- Nollapelit
- 12
Ottelut
Kaikki ottelut
Pvm
Ottelu
LV
T
PM
TP%
AIKA
02.04
@
CAR
21
16
5
76,2 %
59:53
28.03
vs
SJS
36
33
3
91,7 %
59:10
21.03
vs
SEA
17
15
2
88,2 %
60:00
12.03
@
FLA
21
19
2
90,5 %
62:20
10.03
@
TBL
18
-
2
88,9 %
59:29
NHL-tarina
Katso tarina-
Nollapeli! 2026
24 torjuntaa vs NJD
-
Nollapeli! 2024
26 torjuntaa vs NYI
-
Nollapeli! 2024
21 torjuntaa vs STL
-
Nollapeli! 2022
31 torjuntaa vs CAR
Kausikohtaiset tilastot
Runkosarja
Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
2019-2020
CBJ
33
2,35
5
13
919
848
71
0
Yhteensä
274
90,0
3,22
12
108
8188
7367
821
24
Play-offit
Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
2020
CBJ
2
94,6
1,96
0
1
74
70
4
0
Ura NHL:n ulkopuolella
Seurajoukkueet
Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2019-2020
AHL
Cleveland Monsters
2
1
94,9
1,52
0
2018-2019
NL
HC Lugano
43
22
92,1
2,44
5
2018-2019
NL
· pudotuspelit
HC Lugano
4
0
87,2
3,95
0
2017-2018
NL
Lugano
42
–
92,1
2,72
–
2017-2018
NL
· pudotuspelit
Lugano
18
–
93,5
2,17
–
2016-2017
NL
Lugano
41
21
91,6
2,89
3
2016-2017
NL
· pudotuspelit
Lugano
11
5
93,3
2,29
0
2016-2017
OGQ
Latvia
2
1
93,1
1,32
0
2015-2016
NL
Lugano
44
23
–
2,76
1
2015-2016
NL
· pudotuspelit
Lugano
15
8
–
2,32
0
2015-2016
NL
Lugano
46
27
92,2
2,76
1
2015-2016
NL
· pudotuspelit
Lugano
15
9
93,7
2,32
0
2014-2015
NL
Lugano
22
14
–
2,61
2
2014-2015
NL
· pudotuspelit
Lugano
1
0
–
3,33
0
2014-2015
NL
Lugano
22
13
91,3
2,61
1
2014-2015
NL
· pudotuspelit
Lugano
1
0
85,7
3,09
0
2013-2014
Swiss-Jr.
Lugano Jr.
12
–
–
2,07
–
2013-2014
Swiss-Jr.
· pudotuspelit
Lugano Jr.
10
–
–
1,68
–
2013-2014
NL
Lugano
22
12
–
2,13
1
2013-2014
NL
· pudotuspelit
Lugano
1
0
–
0,75
0
2012-2013
Swiss-Jr.
Lugano Jr.
30
–
–
2,76
–
2012-2013
Swiss-Jr.
· pudotuspelit
Lugano Jr.
4
–
–
3,84
–
2011-2012
Swiss-Jr.
Lugano Jr.
8
–
–
3,52
–
2011-2012
Swiss-Jr.
· pudotuspelit
Lugano Jr.
3
–
–
5,07
–
2010-2011
Swiss-U17
Lugano U17
28
–
–
–
–
2010-2011
Swiss-U17
· pudotuspelit
Lugano U17
5
–
–
–
–
2009-2010
Swiss-U17
Lugano U17
24
–
–
–
–
2009-2010
Swiss-U17
· pudotuspelit
Lugano U17
12
–
–
–
–
Maajoukkue
Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2025-2026
Olympialaiset
Latvia Olympics
2
0
85,0
5,40
0
2023-2024
MM-kisat
Latvia
4
2
82,6
4,80
0
2021-2022
MM-kisat
Latvia
5
2
86,2
4,26
0
2018-2019
MM-kisat
Latvia
5
1
91,4
2,78
0
2017-2018
MM-kisat
Latvia
6
4
94,0
1,50
2
2016-2017
MM-kisat
Latvia
6
3
93,7
1,98
1
2015-2016
MM-kisat
Latvia
6
1
–
2,91
0
2015-2016
MM-kisat
Latvia
5
1
91,2
2,91
0
2011-2012
U18 MM-kisat
Latvia
3
1
–
4,88
0