Chicago Blackhawks · #39
Cristobal Huet
Goalie
Paikka
51 v
Ikä
185 cm
Pituus
93 kg
Paino
FRA
Maa
-
Räpylä
Voitot
26
Tappiot
14
JA-tappiot
0
Torj-%
89,5
PM/ottelu
2,50
Nollapelit
4
Kauden tilastot
- Ottelut
- 48
- Aloitukset
- 46
- Laukaukset
- 1083
- Torjunnat
- 969
- Päästetyt maalit
- 114
- Torjunta-%
- 89,5
- PM/ottelu
- 2,50
- Jäähyminuutit
- 0
Uran tilastot
- Ottelut
- 272
- Voitot
- 129
- Torjunta-%
- 91,3
- PM/ottelu
- 2,46
- Nollapelit
- 24
Ottelut
Kaikki ottelutEi otteluita
Ottelukohtaiset tilastot näkyvät, kun kauden pelilokit on haettu.
NHL-tarina
Katso tarina-
Stanley Cup -voitto! 2010
Stanley Cup
-
Siirto 2008
Chicago Blackhawks
-
Siirto 2007
Washington Capitals
-
Siirto 2005
Montréal Canadiens
Kausikohtaiset tilastot
Runkosarja
Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
2009-2010
CHI
48
2,50
4
26
1083
969
114
2008-2009
CHI
41
2,53
3
20
1087
988
99
2007-2008
WSH, MTL
52
92,0
2,32
4
32
1479
1361
118
2006-2007
MTL
42
2,81
2
19
1280
1173
107
2005-2006
MTL
36
2,20
7
18
1085
1008
77
2003-2004
LAK
41
2,43
3
10
961
872
89
2002-2003
LAK
12
2,33
1
4
241
220
21
Yhteensä
272
91,3
2,46
24
129
7216
6591
625
10
Play-offit
Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
2010
CHI
1
100,0
0,00
0
0
3
3
0
2009
CHI
3
91,0
3,23
0
1
78
71
7
2008
WSH
7
90,9
2,93
0
3
242
220
22
2006
MTL
6
92,9
2,33
0
2
212
197
15
Yhteensä
17
91,8
2,68
0
6
535
491
44
2
Ura NHL:n ulkopuolella
Seurajoukkueet
Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2017-2018
NL
Lausanne
21
–
88,6
3,48
–
2017-2018
NL
· pudotuspelit
Lausanne
3
–
83,7
4,41
–
2016-2017
NL
Lausanne
40
–
91,9
2,47
–
2016-2017
NL
· pudotuspelit
Lausanne
4
–
90,8
2,98
–
2016-2017
OGQ
France
3
–
94,4
1,33
–
2015-2016
NL
Lausanne
49
19
–
2,38
3
2015-2016
NL
Lausanne
46
–
91,0
2,43
–
2015-2016
NL
· pudotuspelit
Lausanne
3
–
92,3
1,67
–
2014-2015
NL
Lausanne
37
20
–
1,86
7
2014-2015
NL
· pudotuspelit
Lausanne
7
3
–
1,48
0
2014-2015
NL
Lausanne
37
–
93,1
1,85
–
2014-2015
NL
· pudotuspelit
Lausanne
7
–
94,1
1,48
–
2013-2014
NL
Lausanne
44
21
–
2,06
1
2013-2014
NL
· pudotuspelit
Lausanne
7
3
–
2,36
0
2012-2013
SL
· pudotuspelit
Lausanne
13
–
–
2,67
–
2011-2012
NL
Fribourg
39
28
–
2,12
6
2011-2012
NL
· pudotuspelit
Fribourg
11
5
–
2,41
1
2010-2011
NL
Fribourg
41
17
–
2,86
4
2010-2011
NL
· pudotuspelit
Fribourg
4
0
–
5,07
0
2009-2010
Victoria Cup
· pudotuspelit
Chicago Blackhawks
1
–
90,9
2,00
–
2005-2006
AHL
Hamilton
4
0
86,2
3,79
0
2004-2005
DEL
Mannheim
36
–
–
2,79
1
2004-2005
DEL
· pudotuspelit
Mannheim
14
–
–
2,82
2
2004-2005
Oly-PQ
France
2
2
–
0,00
2
2004-2005
Oly-Q
France
3
1
–
1,68
0
2002-2003
AHL
Manchester
30
16
92,2
2,29
1
2002-2003
AHL
· pudotuspelit
Manchester
1
0
77,8
8,08
0
2001-2002
NL
· pudotuspelit
Lugano
1
0
–
3,00
0
2001-2002
NL
Lugano
39
–
–
2,78
4
2000-2001
NL
Lugano
39
–
–
1,95
6
2000-2001
NL
· pudotuspelit
Lugano
18
–
–
2,05
2
2000-2001
Oly-Q
France
3
1
–
1,68
0
1999-2000
NL
Lugano
31
–
–
1,59
8
1999-2000
NL
· pudotuspelit
Lugano
13
–
–
2,22
0
1998-1999
NL
Lugano
21
–
–
2,73
1
1998-1999
NL
· pudotuspelit
Lugano
10
–
–
1,72
1
1996-1997
Ligue Magnus
· pudotuspelit
Grenoble
11
–
0,0
0,00
–
1994-1995
Ligue Magnus
· pudotuspelit
Grenoble
7
–
–
–
–
Maajoukkue
Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2016-2017
MM-kisat
France
4
–
89,9
2,41
–
2015-2016
MM-kisat
France
4
1
–
3,05
0
2015-2016
MM-kisat
France
5
–
88,4
3,05
–
2014-2015
MM-kisat
France
5
1
92,2
2,09
1
2014-2015
MM-kisat
France
5
–
92,3
2,09
–
2013-2014
MM-kisat
France
6
–
90,2
–
3
2012-2013
MM-kisat
France
5
1
90,2
3,36
0
2011-2012
MM-kisat
France
5
3
88,2
3,61
0
2010-2011
MM-kisat
France
6
1
91,3
3,41
0
2007-2008
MM-kisat
France
5
2
–
3,60
0
2003-2004
MM-kisat
France
4
0
–
5,19
0
2001-2002
Olympialaiset
France
3
0
–
3,36
0
2001-2002
WC-B
France
5
4
–
1,00
2
2000-2001
WC-Q
France
4
2
–
2,25
1
1999-2000
WC-Q
France
3
–
–
3,33
0
1999-2000
MM-kisat
France
4
1
–
2,76
0
1998-1999
WC-Q
France
3
2
–
2,33
0
1998-1999
MM-kisat
France
1
0
–
6,00
0
1997-1998
Olympialaiset
France
2
1
–
2,50
0
1996-1997
MM-kisat
France
3
–
79,3
7,13
–
1994-1995
WJC-20 B
France U20
7
–
89,9
2,14
–
1992-1993
EJC-18 B
France U18
6
–
–
2,29
–
1991-1992
EJC-18 B
France U18
3
–
92,9
1,62
–