Maalit
3
Syötöt
3
Pisteet
6
+/-
-1
Jääaika
13:29
P/ottelu
0,43

Kauden pisteet

Ottelut
14
Laukaukset
17
Laukaus-%
17,6 %
YV-pisteet
0
AV-pisteet
0
Voittomaalit
0
Jäähyminuutit
7
2026-2027 runkosarja

Uran tilastot

Ottelut
602
Maalit
182
Syötöt
191
Pisteet
373
Runkosarjan yhteispisteet · kausikohtaiset erittelyt alempana
Pvm
Ottelu
M
S
P
+/-
AIKA
LKA
30.10
@ VGK
0
1
1
+1
13:58
1
28.10
@ COL
0
0
0
-1
13:52
2
27.10
@ DAL
0
1
1
0
16:10
1
24.10
vs LAK
1
0
1
0
12:20
1
22.10
vs ANA
1
0
1
+1
11:34
1

NHL-tarina

Katso tarina
  1. Siirto 2026

    New Jersey Devils

  2. Siirto 2025

    Pittsburgh Penguins

  3. 500 ottelua 2024

    Ura-NHL

  4. Siirto 2024

    Calgary Flames

30 merkittävää uravaihetta

Maalikartta

Suurenna
Wrist goal vs LAK, 2nd 18:43 Wrist goal vs ANA, 3rd 13:27 Snap goal vs DET, 2nd 7:03
Ranne / veto / muu Lämäri Ohjaus Rystylaukaus

Kausikohtaiset tilastot

Runkosarja

Kausi
O
M
S
P
P/O
+/-
L
L-%
JM
AIKA
NJD
14
3
3
6
0,43
-1
17
17,6
7
13:29
PIT
81
33
31
64
0,79
10
152
21,7
43
15:12
CGY
13
4
3
7
0,54
6
15
26,7
11
13:55
VGK, WSH
74
23
21
44
0,59
11
113
20,4
25
14:13
WSH
67
11
16
27
0,40
-8
119
9,2
31
14:14
WSH
37
9
14
23
0,62
4
82
11,0
14
15:11
WSH, DET
56
15
14
29
0,52
-14
138
10,9
25
18:08
2019-2020
DET
43
16
22
38
0,88
-7
137
11,7
34
18:54
2018-2019
DET
67
25
23
48
0,72
-8
198
12,6
30
17:50
2017-2018
DET
80
24
24
48
0,60
-1
190
12,6
52
17:18
2016-2017
DET
60
17
19
36
0,60
10
133
12,8
53
15:55
2015-2016
DET
10
2
1
3
0,30
-6
18
11,1
2
11:42
Yhteensä
602
182
191
373
0,62
-4
1312
13,9
327

Play-offit

Kausi
O
M
S
P
P/O
+/-
L
L-%
JM
AIKA
PIT
6
0
1
1
0,17
-5
8
0,0
20
13:39
VGK
3
0
0
0
0,00
-1
5
0,0
2
13:36
WSH
6
0
4
4
0,67
-3
16
0,0
13
17:13
WSH
5
0
2
2
0,40
0
15
0,0
6
17:36
Yhteensä
20
0
7
7
0,35
-9
44
0,0
41

Ura NHL:n ulkopuolella

Seurajoukkueet

Kausi
Sarja
Joukkue
O
M
S
P
+/-
JM
2016-2017
AHL
Grand Rapids Griffins
10
8
2
10
2
6
2015-2016
AHL
Grand Rapids
60
21
24
45
13
32
2015-2016
AHL · pudotuspelit
Grand Rapids
9
4
7
11
6
8
2014-2015
AHL
Grand Rapids
62
15
18
33
5
64
2014-2015
AHL · pudotuspelit
Grand Rapids
16
2
2
4
0
16
2013-2014
QMJHL
Val-d'Or
57
57
63
120
34
75
2013-2014
QMJHL · pudotuspelit
Val-d'Or
24
24
14
38
17
52
2013-2014
M-Cup · pudotuspelit
Val-d'Or
4
1
3
4
-2
4
2012-2013
QMJHL
Val-d'Or
67
50
39
89
21
71
2012-2013
QMJHL · pudotuspelit
Val-d'Or
9
5
7
12
1
13
2011-2012
QMJHL
Val-d'Or
63
22
29
51
-11
39
2011-2012
QMJHL · pudotuspelit
Val-d'Or
4
2
2
4
-9
6
2010-2011
QAAA
C.C. Lemoyne
37
20
24
44
–
42
2010-2011
QAAA · pudotuspelit
C.C. Lemoyne
3
0
1
1
–
12
2010-2011
QMJHL
Val-d'Or
2
0
0
0
-2
0
2009-2010
QMEAA
Rive-Sud Collège Français Espoir
33
16
23
39
0
26

Maajoukkue

Kausi
Sarja
Joukkue
O
M
S
P
+/-
JM
2018-2019
MM-kisat
Kanada
9
7
7
14
9
16
2013-2014
Nuorten MM-kisat
Kanada
7
5
6
11
6
0
Lähde: NHL. Alempien sarjojen tilastot ovat osin puutteellisia.

Erittelyt

Koti / Vieras

Erittely
O
M
S
P
P/O
Koti
8
2
0
2
0,25
Vieras
6
1
3
4
0,67

Tilanteittain

Tilanne
M
S
P
Tasakentällisin
3
3
6
Ylivoima
0
0
0
Alivoima
0
0
0

Vastustajittain

Vastustaja
O
M
S
P
P/O
Detroit Red Wings
1
1
1
2
2,00
Anaheim Ducks
1
1
0
1
1,00
Dallas Stars
1
0
1
1
1,00
Los Angeles Kings
1
1
0
1
1,00
Vegas Golden Knights
1
0
1
1
1,00
Kaikki vastustajat →