Kauden tilastot

Ottelut
4
Aloitukset
4
Laukaukset
83
Torjunnat
74
Päästetyt maalit
9
Torjunta-%
89,2
PM/ottelu
2,29
Jäähyminuutit
0
2026-2027 runkosarja

Uran tilastot

Ottelut
602
Voitot
373
Torjunta-%
91,7
PM/ottelu
2,50
Nollapelit
42
Runkosarjan yhteistilastot · kausikohtaiset erittelyt alempana
Pvm
Ottelu
LV
T
PM
TP%
AIKA
10.10
@ NYI
23
20
3
87,0 %
60:00
05.10
vs PHI
14
13
1
92,9 %
60:00
03.10
vs WSH
21
20
1
95,2 %
60:00
01.10
@ NYR
24
20
4
83,3 %
55:52

NHL-tarina

Katso tarina
  1. Palkinto 2026

    Vezina Trophy

  2. Nollapeli! 2026

    30 torjuntaa vs MTL

  3. Nollapeli! 2026

    28 torjuntaa vs UTA

  4. Nollapeli! 2025

    20 torjuntaa vs PHI

67 merkittävää uravaihetta

Kausikohtaiset tilastot

Runkosarja

Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
TBL
4
89,2
2,29
0
3
83
74
9
0
TBL
58
91,2
2,31
2
39
1483
1353
132
11
TBL
63
92,1
2,18
6
38
1716
1581
136
8
TBL
52
2,90
2
30
1477
1329
148
2
TBL
60
2,65
4
34
1875
1716
159
0
TBL
63
2,49
2
39
1868
1713
156
6
TBL
42
2,21
5
31
1237
1144
93
0
2019-2020
TBL
52
2,56
3
35
1605
1472
133
4
2018-2019
TBL
53
2,40
6
39
1713
1585
128
6
2017-2018
TBL
65
2,62
8
44
2075
1908
167
14
2016-2017
TBL
50
2,61
2
23
1480
1357
123
2
2015-2016
TBL
24
2,76
1
11
646
588
58
0
2014-2015
TBL
16
2,36
1
7
415
381
34
0
Yhteensä
602
91,7
2,50
42
373
17673
16197
1476
53

Play-offit

Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
TBL
7
89,7
2,18
1
3
156
140
16
0
TBL
5
87,2
3,27
0
1
125
109
16
0
TBL
5
89,7
3,22
0
1
156
140
16
0
TBL
6
87,5
3,56
0
2
184
161
23
0
TBL
23
92,2
2,52
1
14
752
693
59
0
TBL
23
93,7
1,90
5
16
699
655
44
0
2020
TBL
25
92,7
1,90
1
18
740
686
54
2
2019
TBL
4
85,6
3,82
0
0
104
89
15
0
2018
TBL
17
91,8
2,58
0
11
524
481
43
2
2016
TBL
8
92,5
2,76
0
3
267
247
20
0
2015
TBL
4
89,5
3,19
0
1
57
51
6
0
Yhteensä
127
91,7
2,43
8
70
3764
3452
312
4

Ura NHL:n ulkopuolella

Seurajoukkueet

Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2015-2016
AHL
Syracuse Crunch
12
7
93,5
1,94
1
2014-2015
AHL
Syracuse Crunch
25
14
91,7
2,45
2
2013-2014
KHL
Ufa
28
14
–
2,21
3
2013-2014
KHL · pudotuspelit
Ufa
18
9
–
1,99
1
2012-2013
KHL
Ufa
8
4
–
2,22
1
2012-2013
Russia-Jr.
Ufa Jr.
27
17
–
1,93
3
2012-2013
Russia-Jr. · pudotuspelit
Ufa Jr.
3
0
–
2,85
0
2011-2012
Russia-Jr.
Ufa Jr.
27
15
–
2,23
3
2011-2012
Russia-Jr. · pudotuspelit
Ufa Jr.
2
0
–
2,50
0
2010-2011
Russia-Jr.
Ufa Jr.
14
8
–
1,81
3
2010-2011
Russia-Jr. · pudotuspelit
Ufa Jr.
2
1
–
2,05
0

Maajoukkue

Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2018-2019
MM-kisat
Venäjä
8
6
94,6
1,60
2
2016-2017
MM-kisat
Venäjä
9
6
93,6
1,72
3
2011-2012
Nuorten MM-kisat
Venäjä
5
4
95,3
2,01
2
2011-2012
U18 MM-kisat
Venäjä
5
2
–
2,20
1
2009-2010
U18 MM-kisat
Venäjä U18
5
–
89,7
2,65
–
Lähde: NHL. Alempien sarjojen tilastot ovat osin puutteellisia.