Kauden tilastot
- Ottelut
- 20
- Aloitukset
- 19
- Laukaukset
- 628
- Torjunnat
- 570
- Päästetyt maalit
- 58
- Torjunta-%
- 90,8
- PM/ottelu
- 3,18
- Jäähyminuutit
- 0
Uran tilastot
- Ottelut
- 161
- Voitot
- 59
- Torjunta-%
- 90,7
- PM/ottelu
- 3,06
- Nollapelit
- 6
Ottelut
Kaikki ottelut
Pvm
Ottelu
LV
T
PM
TP%
AIKA
16.12
@
FLA
31
-
6
80,6 %
60:00
14.12
vs
CBJ
41
-
3
92,7 %
61:56
11.12
@
MTL
29
-
3
89,7 %
60:56
09.12
vs
BOS
40
-
2
95,0 %
59:15
07.12
@
PHI
15
-
2
86,7 %
50:21
NHL-tarina
Katso tarina-
Nollapeli! 2019
torjuntaa vs STL
-
Nollapeli! 2019
torjuntaa vs ANA
-
Siirto 2019
Ottawa Senators
-
Nollapeli! 2017
torjuntaa vs MIN
Kausikohtaiset tilastot
Runkosarja
Kausi
O
T-%
KA
NP
V
L
T
PM
JM
2019-2020
OTT
20
3,18
0
9
628
570
58
0
2018-2019
VAN, OTT
36
90,8
2,97
2
14
1098
997
101
0
2017-2018
VAN
27
3,44
2
7
850
766
84
0
2016-2017
BUF
26
2,67
1
10
857
791
66
0
2015-2016
STL, EDM
29
90,1
3,12
0
10
789
711
78
4
2013-2014
NYI
19
3,11
0
8
548
491
57
2
2011-2012
NYI
4
2,75
1
1
112
102
10
0
Yhteensä
161
90,7
3,06
6
59
4882
4428
454
6
Ura NHL:n ulkopuolella
Seurajoukkueet
Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2015-2016
AHL
Bakersfield Condors
2
2
93,5
2,01
0
2014-2015
KHL
Ak Bars Kazan
38
20
93,6
1,71
5
2014-2015
KHL
· pudotuspelit
Ak Bars Kazan
20
13
93,5
1,54
6
2013-2014
AHL
Bridgeport
29
12
90,1
2,81
2
2012-2013
AHL
Bridgeport
21
8
89,9
2,98
1
2011-2012
AHL
Bridgeport
25
15
92,1
2,42
1
2010-2011
SHL
Lulea
31
–
–
1,92
6
2010-2011
SHL
· pudotuspelit
Lulea
13
–
–
1,96
0
2009-2010
Swe-Jr.
Lulea Jr.
4
–
–
2,95
0
2009-2010
SHL
Lulea
27
–
–
2,65
2
2008-2009
Swe-Jr.
Lulea Jr.
37
–
–
2,05
4
2008-2009
Swe-Jr.
· pudotuspelit
Lulea Jr.
6
–
–
2,35
1
2008-2009
SHL
Lulea
1
–
–
0,00
0
2008-2009
Sweden-3
Kalix
1
–
–
3,05
0
2007-2008
Swe-U18
Lulea U18
11
–
–
2,97
0
2007-2008
Swe-Jr.
Lulea Jr.
16
–
–
2,07
2
2007-2008
Swe-Jr.
· pudotuspelit
Lulea Jr.
1
–
–
6,00
0
2006-2007
TV-Pucken
· pudotuspelit
Norrbotten
5
–
88,6
3,90
–
2005-2006
TV-Pucken
· pudotuspelit
Norrbotten
3
–
89,6
3,51
–
2004-2005
Swe-Jr.
Lulea Jr.
1
–
–
9,90
0
Maajoukkue
Kausi
Sarja
Joukkue
O
V
T-%
KA
NP
2017-2018
MM-kisat
Ruotsi
7
6
95,4
1,09
3
2014-2015
MM-kisat
Ruotsi
3
1
89,9
2,73
0
2013-2014
MM-kisat
Ruotsi
9
–
93,8
1,54
2
2009-2010
Nuorten MM-kisat
Ruotsi
1
0
–
3,00
0